נפנוף במגבת והנאה מסקס

לאחרונה נתקלתי בפייסבוק בסרט בו בחורה חרדית, כנראה חוזרת בתשובה, מסבירה לקהל נשים שכדי להסיר את ה"נאחס" ו"עין הרע" בחיים יש ללכת לים (בחוף צנוע), להכנס למים ולטבול את הראש מתחת לשבעה גלים, ואז להתפשט, להשאיר את הבגדים במים ולצאת וללבוש בגדים אחרים. מתכון ברור ובדוק לכל הקשיים בחיים.

לנפנף במגבת

 

זה הזכיר לי מאמר שכתבתי פעם על הצורך שלנו למצוא הסברים לתופעות

 

מספרים שיהודי התחתן עם גברת צעירה מתוך אהבה גדולה ומופלאה, אבל לא משנה איזה ביצועים מיניים ניסה הבעל, אשתו לא חוותה אורגזמה.
מאחר ואישה יהודיה כשרה זכאית להנאה מינית, הם החליטו לקבל את עצת הרב בעניין.

הרב הקשיב לבעייתם, משך קלות בזקנו והציע את ההצעה הבאה: "תשכירו את שירותיו של בחור צעיר ונאה. כשאתם עסוקים במעשה האהבים, על הצעיר לנופף במגבת מעליכם. זה יעזור לאישה לפנטז והיא תוכל לחוות אורגזמה".

הזוג עשה כעצת הרבי, הם שכרו גבר נאה ובזמן מעשה האהבים שלהם, נופף הבחור במגבת מעליהם. אבל גם זה לא גרם לאישה לחוות אורגזמה. נבוכים חזרו בני הזוג אל הרב.

"אוקיי", אמר הרבי לבעל, "בוא ננסה את זה הפוך. נופף אתה במגבת מעל אשתך והבחור, בזמן שהם מתנים אהבים".

שוב, בעצת הרב, פנה הזוג אל הבחור הצעיר. בזמן שהבחור הצעיר נכנס למיטה עם האישה, נופף הבעל במגבת מעליהם. הבחור הצעיר עינג את האישה בהתלהבות רבה ותוך זמן קצר רעדו הקירות מצרחות ההנאה של האישה המסופקת.

חייך הבעל, הביט אל הבחור הצעיר בזלזול ואמר כשארשת ניצחון על פניו...
"אתה רואה, כ-כ-ה מנפנפים במגבת!!!"

 

ככה זה, הברירה הטבעית יצרה אצלינו בני האדם צורך עז להבין, למצוא סיבה לתוצאה.  פעמים רבות אנחנו מייחסים תוצאה לסיבה או סיבה לתוצאה בצורה מאוד לא הגיונית. למשל, בימים האחרונים יש פרסום ברדיו בו מעיד מישהו: "לפני חצי שנה התחילו לכאוב לי הרגליים, הרופא המליץ לי על מגה-גלופלקס, והיום הכאבים נעלמו כלא היו".  חברת תוספי מזון גדולה ומכובדת משקיעה משאבים רבים במחקר צרכני ובפרסום, ואם זה מה שבחרו לשדר, כנראה שזה עובד עלינו.

 

אבל תחשבו ברצינות...  זה הגיוני?  האם התחושה המתקבלת אצל רוב האנשים בלי הרבה תשומת לב, שיש קשר בין התכשיר להעלמות הכאבים הגיונית? רציונאלית?  מנסיוני האישי ומנסיונם של הסובבים אותי, רוב הכאבים עוברים מעצמם תוך זמן מה (אם לא, לכו לרופא).  חוץ מזה, אין בעדות שבפרסומת שום רמז לכך שהמעיד גם נטל ובלע את התכשיר....   ובכל זאת - נוסחת סיבה-תוצאה עובדת עלינו.

 

הבוקר שמעתי בחדשות שעקב עצירת הגשמים התארגנו רבנים ואנשי דת לשאת יחד תפילה לגשם מתוך מטוס שיטיסם בשמיים (קרוב לאלוהים, קרוב לעננים).  מכאן מתבקשת השאלה, האם תפילה לגשם מביאה גשם? 

 

הסטטיסטיקה מעידה שכן!!  כשגשם מבושש לבוא, אנשים דתים יוצאים להתפלל. הסטטיסטיקה מראה שברוב רובם של המקרים, בעקבות התפילות מגיע גשם. 

 

הרי אתם מבינים, שכאשר הגשם מבושש לבוא, הסיכוי להגעתו של גשם בעתיד הקרוב הולך ועולה, ומכאן שהתפילות לרוב יענו משמיים....

 

עוד בנושא זה במסגרת ההרצאות המוגשות על ידי ד"ר איתי פלאות ובעיקר ההרצאה  זה הטבע שלנו - על אי רציונאליות בהתנהגות אנושית וגם  אבולוציה של מין ואהבה באדם

ליצירת קשר לחצו על הקישור צור קשר או חייגו 052-2971119 אולי יעניין אותך לקרוא גם על...

מה הוא מבין כשאת אומרת לא?

מה הוא מבין כשאת אומרת לא?

באווירת Me too של ימינו, כשהיא אומרת לא צריך להיות ברור למה היא מתכוונת. אבל במציאות הביולוגית, העניין קצת מורכב.
מאמרון על אהבה ומיניות ברוח ט"ו באב.
להמשך קריאה

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet