מרכז תרבות ידע ופנאי נפרד ממורן

כל מי שהיה איתי בקשר עסקי במסגרת "מרכז תרבות ידע ופנאי", מכיר גם את מורן רחמים. מזה למעלה משנתיים מורן עובדת איתי וממונה בעסק על שיווק, מכירות, לוגיסטיקה, חשבונות, תזכורות ועוד.. כשאני חושב על כך אני תוהה, מה בעצם אני עשיתי פה....
 
למי שלא מכיר, מורן היא בתה של מיה, רעייתי, ואני למעשה שותף בגידולה מאז שהייתה בת ארבע בערך. לפני שנתיים, כשמורן, לאחר לימודים וסיום תואר ראשון בהצטיינות, עמדה על פרשת דרכים מקצועית, הזמנתי אותה לעבוד איתי ביחד ולמנף את "מרכז תרבות ידע ופנאי" שבמסגרתו אני מציע, כידוע, טיולים מזמרים, שירה בציבור והרצאות. 
 
מורן נענתה לאתגר ונכנסה אל תוך העסק בתנופה ועם המון אנרגיה. תוך זמן קצר השתלטה על כל הידע הנדרש, הכירה היטב את מגוון הפעילויות שאני מציע, למדה איך להמליץ ללקוחות ולהתאים להם את הפעילות הטובה ביותר עבורם. אבל לא רק פעילויות היא התאימה, אלא גם הגדילה לעשות בהצעות לשירותים נוספים - שכירת אוטובוסים, תיאום מסעדות, הזמנות לכניסה לאתרים, קשר עם ספקים ומפעילים נוספים ועוד. בתקופה בה מורן עובדת איתי התחלנו להציע ללקוחות גם ימי כיף באיזור הצפון, הכרמל ועמק חפר.


וזהו אור, הרך הנולד

מורן גם הקדישה עצמה למסע שיווק נרחב לאיתור לקוחות נוספים בקרב מקומות עבודה, קיבוצים ומושבים, קתדרות עממיות וארגוני גמלאים, מקומות עבודה וחוגים חברתיים. פעולה זו שחשפה את העסק לקהלים חדשים והביאה להתקשרויות רבות, ומכיוון שלקוחות מרוצים חוזרים, אין לי ספק שהרחבה של מאגר הלקוחות משתלמת ובהחלט תמשיך להשתלם גם בעתיד.

אז למה מורן עוזבת? כי היא שואפת לרוץ קדימה, להשתלב במערכות גדולות ומורכבות יותר, לפתח קריירה של מנהלת משאבי אנוש / רווחה בחברה גדולה שבה תוכל להביא לידי ביטוי את השכלתה האקדמית ויכולותיה האישיות שאותם הפגינה בעבודה איתי. מורן עוזבת גם כי היא ממש עסוקה כעת בטיפול בנכד קטן וחמוד שהביאה לנו, אח לרותם.

אז אני מבקש, בהזדמנות זו, להודות למורן על עבודתה המופלאה במרכז תרבות ידע ופנאי, על החידושים והתנופה שהכניסה במערכת ועל היותה, חוץ מבת אהובה ואוהבת, גם עובדת חרוצה, אחראית, מהירת קליטה, בעלת יוזמה, יסודית ואכפתית.

אני מאחל לה הצלחה רבה בהמשך הדרך ומרגיש כמו "הגוזלים שלי פרחו מהקן...".

אוהב אותך
איתי

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet