ערבי שירה בציבור, ערב זמר עברי בשילוב סיפורי שירים

ערב שירה בציבור עם איתי פלאות

איתי פלאות עורך ומנחה ערבי שירה בציבור וערבי זמר עברי בליווי גיטרה ומצגת מרהיבה כבר שנים רבות בארץ ובעולם.
באווירה נעימה ותרבותית מגיש איתי, המומחה בתחום הזמר העברי ובתולדות השירה העברית, את השירים בצורה אינטליגנטית בשילוב של סיפורים פיקנטיים על השירים או היוצרים וקטעי קישור מעניינים ומשעשעים.
ליצירת קשר והתייעצות  לחצו כאן או חייגו 052-2971119

רעיונות לבחירת שירים לערבי שירה בציבור

ערב שירה בציבור איתי פלאות

בעת בחירת שירים לערבי שירה בציבור מומלץ לקחת בחשבון העדפות קהל מגוונות

  • אפשר לחשוב גם על שינוי מקצבים כדי לשמור על רמות האנרגיה דינמיות.
  • שלבו מנגינות קצביות כמו גם ורכות לחוויה מאוזנת.
  • בחרו שירים עם נושאים ליריים משמעותיים ומעוררי הזדהות כדי להדהד את הקהל מבחינה רגשית.
  • ערבבו ז'אנרים וסגנונות כדי להתאים לטעמים מוזיקליים שונים, ולהבטיח שכולם ימצאו משהו מהנה.

ערבי שירה בציבור עם ברוח התקופה 

ערב שירה בציבור של איתי פלאות הוא ערב מוסיקאלי מותאם לקהל ולא פחות חשוב מתכתב ברגישות עם התקופה בה הוא מתקיים.
בשנים עברו שירה בציבור נתפסה מתאימה לשירים קלאסיים בעלי אופי רגשי עם מסר לאומי.
לאחרונה 
חל שינוי בתפיסה לגבי התאמת תכנים לשירה בציבור, כאשר נולד גיוון רב אשר פותח אפשרויות רבות והתאמה רבה לקהל ולתקופה. כמו למשל ערבי שירה בציבור בזמנים שמחים או לצערנו גם כאלה בתקופת מלחמה.

בחירת מקום מתאים לערב שירה בציבור

כאשר מארגנים ערב שירה בציבור, בחירת המקום הנכון היא קריטית. קחו בחשבון גורמים כמו אקוסטיקה, קיבולת ישיבה ונגישות כדי להבטיח חוויה נוחה לקהל. בנוסף, להקמת מערכת סאונד איכותית תפקיד חיוני באספקת סאונד ברור ומאוזן לאורך כל האירוע.
מעורבות הקהל היא המפתח ליצירת אווירה תוססת. עודדו השתתפות באמצעות מפגשי שירה או פעילויות אינטראקטיביות.
זכרו לתעדף את ההכלה על ידי בחירת מגוון רחב של שירים שמדברים לטעמים שונים ולקבוצות גיל שונות, ומטפחים סביבה מסבירת פנים לכל המשתתפים.


אתם מוזמנים להתייעץ ולשאול שאלות

ד"ר איתי פלאות הינו מנחה ותיק, בעל ניסיון עשיר והרבה הרבה שמחה וידע אותם הוא שוזר לתוך ערבי השירה והטיולים המזמרים שהוא מנחה ומדריך. בערבי השירה משולבים גם קטעי קישור מרתקים, אנקדוטות מבדחות וכמובן הרבה הרבה שירה.
 ליצירת קשר לחצו כאן או חייגו 052-2971119

הרצאות מתוזמרות עם איתי פלאות 

הרצאות מתוזמרות עם איתי פלאות

הרעיון של הרצאות מזומרות התעורר לאחר שחשתי קצת רוויה משירה בציבור בה שרים שיר ועוד שיר ועוד שיר...  המוטו שלי באירועים כאלה הוא שיותר משאני עושה שמח, אני עושה נעים.

 הרצאה מזומרת  היא אירוע בו שרים שירים על פי נושא שמשמש כקן מנחה לאורך האירוע, והשירה מלווה ומתובלת בתכנים הנוגעים לנושא או לשירים. התכנים מוגשים בצורה אינטליגנטית, בהומור, ומבוססים על ידע נרחב.
 
הנושאים כוללים סיפורים על חייהם ושירתם של יוצרים ואומנים מעמודי התווך של התרבות הישראלית, כמו גם שירים על מקומות, על ארוטיקה בזמר העברי, תכנים המתאימים לחגים שונים ועוד...
 
ערבי שירה בציבור עם איתי פלאות -חוויה בלתי נשכחת 

לצפייה בסרטונים מאירועי זמר בהנחיית ד"ר איתי פלאות לחץ כאן.

איתי פלאות מנחה ותיק, עם ניסיון עשיר והרבה שמחה וידע אותם הוא שוזר לתוך ערבי שירה וטיולים מזמרים שהוא מנחה ומדריך.
 ליצירת קשר לחצו כאן או חייגו 052-2971119
  שירה בציבור והרצאות מזומרות - נושאים:

ממטולה עד הנגב - החלום הציוני בזמר העברי

שורות כמו "ממטולה עד הנגב, מן הים עד המדבר", "ים תיכון וים כנרת", "מים המלח ועד יריחו" ועוד, מסמנות לנו את  חזון הגבולות של ארץ ישראל בעיני רוחם של המשוררים והפזמונאים.

מופע מעניין, מלא באהבת הארץ ועשיר בסיפורים מרתקים ואנקדוטות משעשעות על גבולות הארץ ומפעל ההתיישבות עם שפע שירים מוכרים ואהובים.


שירי אור ואש

אור ואש מלווים את האדם משחר התרבות ועוד קודם לכן. אנשים יכולים לשבת ולהתבונן באש מבוערת זמן רב ולהגיע לתחושות נעימות של שלווה ונחת. האור בכלל משפיע על מצב הרוח על פי עוצמתו ומשך הזמן בו אנחנו חשופים אליו.


סופים, התחלות ותקווה גדולה - מופע זמר לראש השנה

סופים, התחלות ותקווה גדולה הוא מופע שירה בציבור בהנחיית ד"ר איתי פלאות והגיטרה, בליווי מצגת מרהיבה והסיפורים שמאחורי השירים.
כי מה הוא בעצם ראש השנה? ראש השנה הוא קודם כל סופה של השנה הקודמת ותחילתה של שנה חדשה המלווה בתקווה לעתיד טוב ומוצלח. 

יהיה טוב - חייו ושירתו של יהונתן גפן


יהונתן גפן נולד בנהלל בשנת קום המדינה למשפחה מוכרת ורבת פעלים. יהונתן קרא למושב נהלל "מושב מה יגידו" שבו כל אחד היה צריך לעמוד בציפיות הציבור החלוצי והציוני, להיות "חרוץ, שרירי, להתגייס לצנחנים ולמות" כמו שאמר פעם יהונתן גפן. 

אתה לי ארץ - חייו ושירתו של יורם טהרלב

מ"את ואני והרוח" ועד המקאמות הפוליטיות במופעי הסטנדאפ - ערב שכולו שירים והומור בעקבות הפזמונאי, המשורר, הסופר, הפרשן וההומוריסט, יורם טהרלב ז"ל.   מופע שירה בציבור בלתי נשכח עם שירים, סיפורים, סרטוני וידאו ואנקדוטות מעניינות.


טוב ללכת בדרכים - שירים לאורכה ולרוחבה של הארץ

"קום והתהלך בארץ" מציע לנו יורם טהר לב בשירו הידוע וכך גם נעשה. נטייל באתרים עליהם נשיר שירים ונספר סיפורים

מפריז וגם מרומא - שירים שעשו עלייה

כמו שמדינת ישראל מהווה קיבוץ גלויות, כך גם הזמר העברי אימץ מנגינות מרחבי העולם. אפילו ההמנון הלאומי שלנו מושר בלחן של שיר עגלונים רומני. את הערב שלנו נקדיש לשירים בעלי מנגינות מהעולם

ערב כחול עמוק - אירוטיקה בזמר העברי

איזה שיר כינה זמר מפורסם בשם "שיר חרמנות נעורים"?  איזה שיר ששרים הילדים בגן מספר על תשוקתה של נערה שאהובה ישאר איתה במיטתה? מופע נעים ומשעשע על אירוטיקה בזמר העברי

ימי בנימינה - חייו ושירתו של אהוד מנור

אהוד מנור הוא הפזמונאי הפורה ביותר בארץ, במופע של הרצאה מזומרת נשיר משיריו ונספר את סיפור חייו ויצירתו בשילוב אנקדוטות על הסיפורים שמאחורי השירים, סיפורי ילדותו וקטעי וידאו נדירים

אוהב להיות בבית - חייו ויצירתו של אריק איינשטיין

אוהב להיות בבית, כמה יפה ונכון מציג אריק איינשטיין את עצמו ואת אופיו המיוחד בשירו זה. ערב זמר או "הרצאה מזומרת" על חייו ושירתו של אריק איינשטיין

חייה ושירתה של נעמי שמר- ערב עם מיטב שיריה

במהלך חייה הפליאה נעמי שמר לחבר מלים ומנגינות מלאי תוכן ורגש, הומור וביקורת, תרגומים ושירה מקורית. במופע נעים ותרבותי נשיר משיריה ונספר את הסיפורים שמאחורי השירים.

עוד חוזר הניגון - חייו ושירתו של נתן אלתרמן

מפגש מרתק, מלהיב ומגוון עם שיריו הרבים של נתן אלתרמן, סיפורי תל אביב ורכילויות מרושעות. ערב של התרגשות וצחוק, קריצה וחידוד עם המלים המושחזות של נתן אלתרמן

בואו נשיר את השיר על הארץ - מופע יום עצמאות

ערב שמוקדש כולו לשירים וסיפורים לאורך תקופת עצמאות ישראל וגם לפני. שירים שרשמו את קורותינו והסיפורים שמאחוריהם. שילוב תרבותי ומהנה של זמר, סיפורים והרבה אהבת הארץ.

הן אפשר - ערב על חייו ושירתו של חיים חפר

מ"בין גבולות" שנכתב בהמתנה לפעילות צבאית באצבע הגליל בשנת 1945, דרך היו זמניםרוזה רוזה, ואין לי כסף. המון שירים שמחים ונוגים בערב מרגש

למה צחקה מיכל - הומור בזמר הישראלי

יש שירים עבריים מצחיקים. יש משוררים ישראלים מצחיקים. אספתי מבחר גדול של שירים עם הומור כדי שנוכל לשיר ביחד וליהנות מחידודי הלשון, מההומור השופע ומהשפה הקולחת.

שר להעביר את הזמן - חייו ושירתו של יוסי בנאי

יוסי בנאי, שחקן, בדרן, משורר, זמר, כותב, במאי ואומן ברמה הגבוהה ביותר! ערב רווי תרבות ישראלית במיטבה, עם שירים אהובים, מערכונים מצחיקים וסיפורים מרגשים.

שירושלים - צרור שירים וסיפורים ליום ירושלים ובכלל

שירים רבים נכתבו על ירושלים, בעיקר לאחר מלחמת ששת הימים. יום ירושלים המצויין בכ"ח באייר הוא הזדמנות מופלאה להתכנס, לשיר שירי ירושלים, להביט בתמונות נופיה ולהתבשם מסיפורים אודותיה ואודות אנשיה..

מופע לפרוייקט שורשים

פעילות תרבותית, נעימה ומאחדת, עם שירים שאוהבים וסיפורים מעניינים היא רעיון מצוין לבילוי משותף של הורים ותלמידים במסגרת מפגש לפתיחה או סיכום פרויקט שורשים.ערב שירה בציבור -שירים לערב יום הזכרון

ערב שירי לוחמים, כך קוראים לו בשנים האחרונות.  כאשר כל העם מתייחד עם משפחות החללים, זוכר את הנופלים ומחבק את החיילים, מתפשט לו מנהג להתכנס יחד, בדרך כלל לאחר הטכס בערב יום הזכרון, ולשיר ביחד שירים נוגים אודות חיילים שנפלו, קרבות שהתרחשו ומשפחות שמחכות בבית.

מופעי שירה בציבור

שירה בציבור סביב נושאים שונים, לחוגי בית, לימי הולדת, מסיבות פרישה, טכסי זכרון ועוד..., באוירה נעימה ותרבותית עם קטעי קישור וסיפורי שירים...

ט"ו בשבט - סדר כהלכתו או מבחר שירי עצים, שיחים ועשבים לחג

ט"ו בשבט - חג האילנות הוא הזדמנות מהדרת להתכנס ולהנות יחד על פי מסורת ישראל ובאוירה חופשית. כבר מזמן הפך סדר ט"ו בשבט  לאירוע חברתי נעים המתקיים סביב שולחנות עמוסי כל טוב עם שירים וסיפורים

שירים וסיפורים- מופע זמר לט"ו בשבט

מופע שמח וסוחף על עצים, שיחים ועשבים שוטים - שירים שנכתבו על הטבע בכלל ועל צמחים בפרט, בשילוב סיפורים ואגדות

אל העין - מופע זמר בנגיעה אישית


החיים ללא עין, תחושת האובדן, מגבלת שדה הראיה, אבדן חלק מ"המימד השלישי", התרגלות לתותב ועוד הן חוויות אישיות בעלות עוצמה, שלוקח זמן לעכלם ולהכילם. על כל אלה בשיר וסיפור עם דוגמאות מרתקות.לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet