נושאים לערבי שירה בציבור

איתי פלאות עורך ומנחה ערבי שירה בציבור וזמר עברי בליווי גיטרה ומצגת מרהיבה כבר שנים רבות בארץ ובעולם. באוירה נעימה ותרבותית מגיש איתי, מומחה בתחום הזמר העברי ומורה דרך המצוי בתולדות הארץ, את השירים בצורה אנטיליגנטית בשילוב של סיפורים וקטעי קישור מעניינים ומשעשעים. 

ניתן להזמין מופעים בנושאים שונים או בהתאמה אישית. מערכת הגברה איכותית בעוצמה מינימאלית מבטיחה אוירה נעימה ותרבותית. ניתן לצרף הרכב של נגנים ולערוך ערב המוקדש לנושא ייחודי או לבעל השמחה באירועים משפחתיים.

לאיתי היקר שלומות,

 

רציתי להודות לך בשמי ובשם חברי, עובדי החברה לפיתוח יפו העתיקה, על הערב הנפלא!
כך יצא שכולנו, ללא יוצא מן הכלל, אוהבים לשיר.

אני מקווה שנתראה בקרוב.

ברכות לבביות,

 

נעמה מאירוביץ'
מנהלת מוזיאון יפו לעתיקות


יליד הארץ - שירתו וחייו של אהוד מנור

אהוד מנור הוא הפזמונאי הפורה ביותר מבין פזמונאי הארץ. על שמו רשומים באקו"ם למעלה מאלפיים יצירות שכתב או תרגם ולהם יותר מ-7000 ביצועים.


אהוד מנור נולד בשנת 1941 במושבה בנימינה, בן שני מתוך שלושה להוריו ישראל ורחל ויינר. שירתו של אהוד מנור מושפעת מאוד מתקופת ילדותו במושבה, מאווירת המשפחה ומאירועים שחווה בילדותו.


שירתו של אהוד מנור מאופיינת באופטימיות אין קץ, גם כאשר היא עוסקת בנושאים כאובים כמו יתמותו ונפילתו של אחיו, יהודה ויינר, במלחמת ההתשה.  במופע הזמר המוקדש לחייו ושירתו של אהוד מנור נשיר יחד ממיטב שיריו ובהם "הבית ליד המסילה", "בשנה הבאה", "אחי הצעיר יהודה", "חי" ואחרים ודרכם נלמד על ילדותו בבנימינה, על המרפסת הגדולה בה בילה חלק ניכר מילדותו (ראו בתמונה מימין), ועל רעייתו וילדיו.

 

נספר גם על אירועים שהתרחשו בארץ במהלך חייו המשתקפים בשיריו וגם על שיתופי הפעולה שניהל עם מיטב המלחינים והזמרים בארץ.  נספר על שיא עולמי שהחזיק אהוד מנור ועל אהבתו לארץ ולנופיה.

 

במופע, שאותו אני מכנה "הרצאה מזומרת", משולבים שירים רבים, קטעי מעבר, סיפורים על חייו של אהוד מנור ואנקדוטות שמאחורי השירים וגם קטעי וידאו נדירים של ראיונות וסרטים בהשתתפותו של אהוד מנור.אהוד מנור


משך המופע כשעה וחצי.


עוד על אהוד מנור בטיול המזמר בבנימינה - לפרטים לחצו כאן

 

עוד על שירים, משוררים ומקומות ומה שביניהם בטיולים מזמרים ובמסגרת הרצאות מזמרות בהגשת ד"ר איתי פלאות.

ליצירת קשר לחצו על הקישור צור קשר או חייגו 052-2971119
 לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet