הרצאות על טבע, שירה ומדע

ד"ר איתי פלאות, ביולוג עם ניסיון רב בהוראה ובמחקר באקדמיה, מגיש הרצאות מרתקות בתחום הטבע ובעיקר בתחום טבע האדם.
 
נושאי ההרצאות מגוונים ועוסקים בחושים, בהתנהגויות אנושיות, במיניות ואהבה, בדרכי חשיבה משונים וכדומה. ההרצאות והרצאות לחוגי בית מיועדות לקהל הרחב, מלוות במצגת מרהיבה, משעשעות אך יחד עם זאת מועברות בצורה אינטליגנטית.
 
בנוסף, מציע איתי פלאות "הרצאות מזומרות" בהם שרים ומספרים את הסיפורים שמאחורי השירים. נושאי הרצאות מזומרות תוכלו לראות בדף של שירה בציבור

חדש!! הדרכת טיולי רכבי שטח 4X4

חדש!!!  הדרכת טיולי רכבי שטח 4X4 בכל רחבי הארץענף חדש ב"מרכז תרבות ידע ופנאי" נפתח.  יש לכם רכב מתאים?  יש לכם קבוצת חברים המטיילים עם רכבי שטח?  ד"ר איתי פלאות מציע הדרכת מסלולי טיול נפלאים למעיינות נסתרים, פסגות הרים, מרבדי פרחים ונופי ארצנו היפיפיה בשילוב הסברים וזמר.

 

שנים רבות אני מטייל להנאתי עם חברי הג'יפאים ברחבי הארץ, ממרום החרמון ועד להרי אילת. היציאה עם רכבי שטח לטיול מאפשרת להגיע לנופים ואתרים שלרוב הציבור אין גישה אליהם. מעיינות, בארות, גבי מים וערוצי נחלים  המותאמים שהגישה אליהם מוגבלת רק לכלי רכב המותאמים לשטח. ממטיילים רגליים תידרש הליכה למרחקים..

פסגות הרים וגבעות המוקפים בנופים שרוב האנשים לא יכולים להנות מהם. שדות חקלאיים, כרמים, פרדסים ומטעים שופעי יבול צבעוני ומרומם נפש, פריחות עונתיות של שפע מיני פרחים עצום, חלקם מוכרים וחביבים והאחרים יפיפיים אך לרוב נסתרים מהעין, ועוד.

מראות וחוויות מיוחדים הזמינים אך ורק למטיילי רכבי השטח.


 

 

והנסיעה?  האם משתוללים במסלולים מאתגרים?  לא ולא.

המסלולים הם למטרת הטיול, אנחנו כבר לא ילדים. רוב המסלולים בעלי עבירות קלה עד בינונית, ואם צריך לחצות מעבר מאתגר? זה לא מפחיד אותנו, עוברים בזהירות, בהכוונה ובעזרה הדדית. הרי אנחנו לא באנו להשתולל והתיקונים על חשבונינו!

 

טיולי שטח במגוון עצום של מסלולים למשך חצי יום, יום שלם, יומיים ועוד. בכל הארץ ובכל עונההדרכה מקצועית (ד"ר איתי פלאות הוא מורה דרך מורשה), בליווי זמר עברי (וגם מדריך טיולים מזמרים), ותיק בשטח ואחראי.  נהנים ממסלולים, נופים, אתרים, הפסקות קפה ואוכל, ביקור אצל אנשים מעניינים ועוד ועוד.

יש לכם רכב שטח ואתם רוצים לטייל?  צרו קשר וספרו לי, ואצרף אתכם לרשימת המטיילים להודעות ועדכונים.

יש לכם רכב שטח וגם חברים עם רכב שטחבואו כקבוצה ותהנו מאוד ביחד.

 להתראות,  איתי פלאות.

 

 

עוד על שירים, משוררים ומקומות ומה שביניהם בטיולים מזמרים ובמסגרת הרצאות מזמרות בהגשת ד"ר איתי פלאות.  

 

ליצירת קשר לחצו על הקישור צור קשר או חייגו 052-2971119


 לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet