נושאים לערבי שירה בציבור

איתי פלאות עורך ומנחה ערבי שירה בציבור וזמר עברי בליווי גיטרה ומצגת מרהיבה כבר שנים רבות בארץ ובעולם. באוירה נעימה ותרבותית מגיש איתי, מומחה בתחום הזמר העברי ומורה דרך המצוי בתולדות הארץ, את השירים בצורה אנטיליגנטית בשילוב של סיפורים וקטעי קישור מעניינים ומשעשעים. 

ניתן להזמין מופעים בנושאים שונים או בהתאמה אישית. מערכת הגברה איכותית בעוצמה מינימאלית מבטיחה אוירה נעימה ותרבותית. ניתן לצרף הרכב של נגנים ולערוך ערב המוקדש לנושא ייחודי או לבעל השמחה באירועים משפחתיים.

לאיתי היקר שלומות,

 

רציתי להודות לך בשמי ובשם חברי, עובדי החברה לפיתוח יפו העתיקה, על הערב הנפלא!
כך יצא שכולנו, ללא יוצא מן הכלל, אוהבים לשיר.

אני מקווה שנתראה בקרוב.

ברכות לבביות,

 

נעמה מאירוביץ'
מנהלת מוזיאון יפו לעתיקות


מופע לפרוייקט שורשים

פרויקט שורשים

מרבית תלמידי כיתות ז' בישראל משתתפים בפרויקט תיעוד שורשים לקראת בת המצווה ובר המצווה. במסגרת זו הם מראיינים את בני המשפחה ומתנסים במחקר גנאלוגי הלכה למעשה.
 

 
פרויקט מורכב על פי רוב מבניית עץ משפחתי (אילן יוחסין), תיעוד קורות בני משפחה, ראיונות אישיים עמם, איסוף תמונות ומסמכים, תיעוד קורות חפצים בעלי חשיבות משפחתית ועוד.

 

 


פרויקט שורשים מהווה, עם כן, נושא חשוב ומשמעותי בפעילות בית הספר ושכבת כתות ז' ומלווה בדרך כלל באירועים שכבתיים בהם משתתפים התלמידים עם ההורים והמורים.


תוכן המפגשים האלה שונה בבתי הספר השונים, אבל פעילות אחת משותפת להורים ולילדים מחויבת.

 

ד"ר איתי פלאות מציע פעילות משותפת להורים ותלמידים המשלבת שירה משותפת של שירים הקשורים לנושא המשפחה בשילוב סיפורים על משפחות היוצרים והקשר של השירים למשפחות וקורותיהם.


פעילות תרבותית נעימה ומאחדת עם שירים שאוהבים וסיפורים מעניינים היא רעיון מצוין לבילוי משותף של הורים ותלמידים במסגרת מפגש לפתיחה או סיכום פרויקט שורשים.


ראו מכתב תודה מרכזת שכבת כיתות ז' בבית ספר תיכון אור בצור הדסה: 

פרויקט שורשים

 

לפרטים והזמנות 052-2971119 או למייל: itai@plaot.com

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet