תודות והמלצות

לעתים קרובות, בסופה של פעילות כזאת או אחרת, פונה אלי הלקוח ומודה לי בהתרגשות על אירוע מרגש, טיול נפלא, הרצאה מרתקת וכדומה. הדבר, כמובן, מעלה סומק בלחיי, אך מכיוון שחשוב לי שגם אתם תדעו מה אמרו עלי הלקוחות, אני מבקש מהלקוח הנרגש, אם יועיל להעלות את דבריו על הכתב ולשלוח לי כדי שאוכל לפרסמם. חלק מהלקוחות שולחים מכתב תודה והערכה ביוזמתם וחלק אחר שולחים אותו לבקשתי, אבל רק אחרי שפנו אלי ביוזמתם, פנים אל פנים או בטלפון, והביעו הערכה לפעילות. מכולם קיבלתי הסכמה לפרסום דבריהם בשמם.

תגובות על ערבי זכרון

 עו

 עו"ד סמדר וינברג, עריכת ערב זכרון לאביה שנהרג במלחמת המפרץ הראשונה

איתי שלומות וברכות,
ברצוני להודות לך על ערב הזיכרון המכובד והמרגש שערכת וניהלת עבור בני משפחתי, לזכר אבי, איתן גרונדלנד ז"ל –הרוג הטילים במלחמת המפרץ.השילוב הנדיר של אדם רציני כמוך בענף הבידור בכלל ובנישה העצובה הזו –המכונה ובצדק "שלא נדע" –הוכח כשילוב מנצח.תודה על הכל: על ההכוונה, על שיתוף הפעולה ,ובפרט על הביצוע. כולם יצאו נרגשים מהערב המיוחד הזה והדים לו נשמעים וממשיכים להישמע.שנזכה להשתמש בשירותיך הטובים והמקצועיים רק בשמחות ושיהיו גם לך רק שמחות ובשורות טובות.
תודה מקרב לב, סמדר וינברג בשמי ובשם כל המשפחה.
ינואר 2007  

 דורית גולן, קרית טבעון

 דורית גולן, קרית טבעון

לאיתי היקר,
אבדנו את בעלי שמעון באסון רחיפה, ולקריאתי התייצבת ולקחת על עצמך את ניהול הלוויה, טכס גילוי המצבה ויום השנה. לכל הטכסים בבית הקברות נאספו מלווים ואורחים רבים מאוד שהכירו את שמעון והוקירו את אישיותו ופועלו.בכל ההלם הזה דאגת לכל הפרטים: מערכת הגברה, שילוב דוברים, קטעי קריאה ושירים אותם התאמת ושרת באופן מרגש כל כך.
את הטכסים הנחית ברגישות, בטוב טעם ובכשרון רב, תוך שילוב שירה ונגינה.  אנשים רבים מהנאספים באו לציין בפני עד כמה היה הטכס מכובד, מתאים ונכון, ואם זאת כל כך מיוחד ויוצא דופן.
אני מודה לך מקרב לב על כל מה שעשית. הבחירה בך הצדיקה עצמה מעל לכל הציפיות.
אני בטוחה שעוד ניפגש בשמחות, או באזכרות הבאות לשמעון ז"ל.
בתודה
דורית גולן

משפחת ג'קסון, על ערב זכרון לאילנה ג'קסון ז

משפחת ג'קסון, על ערב זכרון לאילנה ג'קסון ז"ל

איתי היקר,

הזמנו אותך להנחות ערב שירה וזכרון לציון שנה לפטירתה של אימנו. אמא היתה חובבת מוזיקה ולכן בחרנו להתייחד עם זיכרה בדרך זו. בעריכת התוכנית השכלת לשלב את השירים והתמונות שבחרנו, וערכת ערב שכולו חיבור למורשתה של אילנה. הנחית את האירוע ברגישות ובאופן מכובד ונעים ואפשרת לכולם לשיר, להתרגש ולהיזכר....
ועל כל זאת נאמר תודה. 
בברכה,
משפחת ג'קסון
קרית טבעון
אוגוסט, 2009

עפרה מודה, לאחר ערב זכרון במלאת שנה לפטירתו של בעלה, ג'וני מודה

עפרה מודה, לאחר ערב זכרון במלאת שנה לפטירתו של בעלה, ג'וני מודה

לאיתי היקר,
 
בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לך על הערב המרגש שהנחית לזכרו של בעלי.
עשית זאת ברגש רב, תוך התחשבות ברגשות האנשים הדתיים שהיו באירוע, שחל עליהם איסור לשמוע מוזיקה בתקופה הזאת של בין המיצרים. אני בטוחה שאם ערב הזיכרון הזה היה נופל בתאריך אחר שאינו בין המיצרים, היה יכול להיות אפילו יותר מרגש והיינו יכולים לזכות ולשמוע אותך שר יותר שירים.
קיבלתי תגובות מאוד חיוביות מהמוזמנים, הן על המצגת והן על השירה שלך. מהאנשים שדיברתי איתם הבנתי, שלא הצטרפו לשירה כי היו חנוקים מדמעות.
ושוב תודה, בתקווה שנתראה רק בשמחות.
 
עפרה
 
רחובות, יולי 2012

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet