טיולי הג'יפים הקרובים

חדש במרכז תרבות ידע ופנאי – הובלה והדרכת טיולי שטח לבעלי רכבי 4X4 בכל רחבי הארץ בשילוב שירים, סיפורים והדרכה מקצועית.

ארץ ישראל יפה וגם פורחת, ואין כמו לחוות את היופי והפריחה במקומות אליהם רק רכבי שטח אמיתיים מסוגלים להגיע. טיולים במסלולים נעימים ומרהיבים, עם דגש על הטיול ולאו דווקא על האתגר, לאנשים בעלי כלי רכב מתאימים שמעוניינים לטייל בקבוצות מאורגנות.

יציאה לשטח עם כלי רכב אחד היא מהנה באזורים מוגבלים ויש בה סיכונים. אבל כשמטיילים יחד, קבוצה של אנשים כלבבך, החוויה המשותפת מעצימה ומרחיבה את הלב, אין סיכון להיתקע לבד בשטח, וניתן להכיר אתרים ונופים שללא ההובלה המקצועית לא הייתם חווים לעולם.

הטיולים נערכים ברובם במסלולים של שבילים מסומנים ובעבירות מהנה, אך שאינה מהווה אתגר גדול מדי המסכן את שלמות הרכב. בהפסקות נבלה בפיקניקים משותפים, הדרכות ולעיתים גם נשיר ונספר על האזור בו אנו מטיילים.

מדי פעם אציע טיולים במסלולים ייחודיים וניתן להרשם אליהם באתר.  המעוניינים מוזמנים ליצור איתי קשר ואוסיף אותם לרשימת התפוצה של מידע מלא על הטיולים המתוכננים.
 

שבת 25.12.21 - טיול רכבי שטח זרימה בעמק חפר - בעקבות הזרימה בנחל אלכסנדר

לכבוד הגשם וזרימת הנחלים נטייל הפעם באוירה רגועה לאורך נחל אלכסנדר בעמק חפר. המסלול יכלול נסיעה לאורך הנחל, תצפיות ציפורים, סיפורים היסטוריים וביקור בגשר הצבים. 


שבת שבת 25.9.21 טיול רכבי שטח לנחל דליה הר חורשן ומעיינות עמק אלונה

ושוב, טיול שבו "האתגר", "הטכני" ו"העבירות" לא במרכז. העיקר חברה טובה, נופים מרהיבים, מעיינות צוננים והרבה אהבת הארץ.

הפעם נצא במחולות בעין מחוללים.....

שבת 11.9.21 טיול רכבי שטח לפריחת החצבים בתל יודפת, בקעת נטופה, הר עצמון ועוד

לקראת הסתיו נטייל הפעם לצפות בפריחת החצבים בתל יודפת

נבקר בתל חנתון, נחצה את בקעת בית נטופה, נעפיל אל תל יודפת, אשר חוץ מ(תקווה) לפריחת חצבים מרהיבה אוצר בחובו סיפור היסטורי מרתק וחשוב בתולדותינו.  נמשיך אל מרומי הר עצמון ונגלוש ממנו אל שני מעיינות שוקקים בנחל אבליים.


שבת, 28.8.2021 - טיול ליער כפר החורש, נהלל ושייח-איבריק

בחודש אוגוסט נטייל ליער כפר החורש, ועמק יזרעאל לרגל מלאת 100 שנים להתיישבות בעמק. מסלול קליל של חורש ושדות ולבסוף פסל אלכסנדר זייד וסיפורו המופלא...

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet