מידעון

זה כבר למעלה מעשר שנים, בכל חודש (כמעט) אני מפרסם למכרי ולקוחותי מידעון. במהלך התקופה השתנה האתר, השתנו הטכנולוגיות ואפילו אני קצת השתניתי, ולכן לא תמאו כאן את כל המידעונים, אלא רק את רוב המידעונים שפורסמו מאז 2010.


מטרת המידעון אינה רק שיווקית. המטרה העיקרית היא לשמור על קשר, לעניין ולאתגר את הקוראים במגוון מאמרים קצרים ואנקדוטות הקשורים לתחומים בהם אני עוסק בעיקר: זמר עברי, טיולים בארץ והקשר לשירים ותחום טבע האדם מנקודת מבטו של זאולוג.

שני יתרונות גדולים למידעון:
האחד: על פי עדות הקוראים הוא מעניין, משעשע, מאתגר ומהנה. רבים הקוראים שמתקשרים אלי בחשש כאשר הפצת המידעון מתעכבת מעט, פשוט קשה להם בלעדיו.
השני: מי שעמוס בעבודה, טובע במיילים, עייף או סתם חסר סבלנות, מוזמן למחוק אותו בלחיצת כפתור מרשימת ההודעות שלו. מבטיח שבחודש הבא אשלח לו מידעון חדש ומעודכן, ותמיד ניתן להיכנס לכאן, לארכיון, ולעלעל אחורה.
מי שמזדמן לכאן ואיננו ממנויי המידעון, מוזמן להיכנס לקישור הזה ולהירשם חינם (כמו כולם).
מאחל לכם בילוי נעים.

לד"ר איתי פלאות
כבר מספר שנים שמדי חודש אני מקבל את המידעון של מרכז תרבות ידע ופנאי ונהנה שוב ושוב לקרוא בו. התכנים המעניינים, האנקדוטות המשעשעות, החידות המאתגרות וההמלצות החמות, כולם מעניינים, מועילים וכתובים בלשון קלילה וקולחת. תודה שאתה דואג לשמח אותי עם המידעון בכל חודש. עלה והצלח.
אורי גולדשטיין קורא נאמן

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet