צילום: מיה פלאות

 

לרכז תרבות שלום רב,

 

מידעון מיוחד זה מביא אליך מידע על מבחר מגוון (ומגוון מובחר) של פעילויות העשרה ופנאי למבוגרים אותם אני מקיים כבר שנים בהצלחה רבה במסגרות שונות כמו חדרי מורים, ועדי עובדים, קתדרות עממיות, חוגי בית, ימי עיון ועוד.

 

הפעילויות הן בשלושה תחומים:

  • הרצאות מרתקות על טבע האדם
  • מופעי שירה בציבור והרצאות מזומרות על שירים ויוצרים
  • טיולים מזמרים ברחבי הארץ ובעיקר בצפון (מחדרה צפונה)

 מה מייחד את הפעילויות?

כל הפעילויות מועברות תוך הקפדה על רמה אינטליגנטית ותרבותית גבוהה, ולכן הן גם מופנות לקהל שמאפיינים אלה חשובים לו.

 

מי אני? 

שמי איתי פלאות, יליד ותושב קרית טבעון. בהשכלתי אני דוקטור לביולוגיה (בעבר מרצה וחוקר באקדמיה) ומורה דרך מורשה משרד התיירות. מאחורי למעלה משלושים שנה של נסיון בהופעה לפני קהל בהרצאות, בהנחיית שירה בציבור ובהדרכת טיולים. לפרטים נוספים לחצו כאן 

 

ד"ר איתי פלאות, ביולוג עם נסיון רב בהוראה ובמחקר באקדמיה, מגיש הרצאות מרתקות בתחום הטבע ובעיקר בתחום טבע האדם. נושאי ההרצאות מגוונים ועוסקים בחושים, בהתנהגויות אנושיות, במיניות ואהבה, בדרכי חשיבה משונים וכדומה. ההרצאות מיועדות לקהל הרחב, מלוות במצגת מרהיבה, משעשעות אך יחד עם זאת מועברות בצורה אינטליגנטית ומרתקת.

בנוסף, מציע איתי פלאות "הרצאות מזומרות" בהם שרים ומספרים את הסיפורים שמאחורי השירים.

למעבר לדף ההרצאות באתר לחץ כאן 

 שנים רבות עורך ומנחה איתי פלאות ערבי שירה בציבור וזמר עברי בליווי גיטרה ומצגת מרהיבה בארץ ובעולם.  באוירה נעימה ותרבותית מגיש איתי את השירים בצורה אנטיליגנטית ובשילוב של סיפורים וקטעי קישור מעניינים ומשעשעים.
ניתן להזמין מופעים בנושאים שונים או בהתאמה אישית. מילות השירים מוקרנות ממצגת ממוחשבת מרהיבה על מסך, ומערכת הגברה בעוצמה מינימאלית מבטיחה אוירה נעימה ותרבותית. ניתן לצרף הרכב של נגנים ולערוך ערב המוקדש לנושא ייחודי או לבעל השמחה באירועים משפחתיים.

למעבר לדף שירה בציבור באתר לחץ כאן

הדרכת טיולים מזמרים מתבצעת על ידי ד"ר איתי פלאות, ביולוג בהשכלתו ומורה דרך מוסמך ומורשה מטעם משרד התיירות. איתי פלאות הוא גם מומחה בתחום הזמר העברי ואת הטיולים המזמרים הוא מדריך תוך הנחיית שירה בציבור בליווי גיטרה. דפים עם מילות השירים מחולקים למטיילים ואיתי מספר על השירים, על הקשר שלהם למקום ועל הסיפורים שמאחורי השירים.
טיול מזמר הוא חוויה שונה מאוד מטיול רגיל. האתרים שבהם מבקרים, גם אם הם כבר מוכרים, מצטיירים באור חדש על רקע הסיפורים, השירים והשירה המשותפת של המטיילים.

למעבר לדף עם מסלולי טיולים מזמרים באתר לחץ כאן

 

 

מרכז תרבות ידע ופנאי | ד"ר איתי פלאות

  הרשמה למידעון

ד"ר איתי פלאות - מרכז תרבות ידע ופנאי

תודות והמלצות

 במהלך השנים הופעתי בקיבוצים רבים, הן במופעי שירה בציבור והן בהרצאות.  הדרכתי גם לא מעט טיולים מזמרים בהם השתתפו חברי קיבוצים ואחרים.

 

אשמח לספק שמות של ממליצים מהתנועה הקיבוצית.  בכל אופן, כל אחד מכם מוזמן לעיין בתודות שנשלחו אלי מלקוחות רבים על פעילויות שונות ומגוונות. 

  • לחצו כאן לקריאת תגובות על הרצאות
  • לחצו כאן לקריאת תגובות על שירה בציבור
  • לחצו כאן לקריאת תגובות על טיולים מזמרים
  • לחצו כאן לסקירת חלק מלקוחותי.

  

בכל חודש אני מפיץ מידעון ובו מאמרונים קטנים ומעניינים העוסקים בנושאי ההרצאות, בסיפורים אודות שירים ובסיפור על מקום הקשור לשיר.

עם פרסום המיידעון, אני מפרסם גם מבצעים בהם ניתנות הנחות על פעילויות שונות

 

להרשמה לקבלת המידעון

לחץ כאן 

 

איתי פלאות

טל.  052-2971119 

 

Tivonet