גלרית סרטים

לפניכם מבחר סרטים בהם תוכלו לצפות בראיונות עם איתי פלאות בנושאי טיולים מזמרים, שירה בציבור וגם הרצאות, במגוון של תוכניות טלביזיה.  סרטים נוספים משולבים כאן בהם תוכלו לראות מה צילמו הלקוחות בטיולים ובאירועים עם איתי פלאות.

סרטים נוספים בהם ניתן להתרשם מפעילויות של שירה בציבור ניתן למצוא באתר יוטיוב, פשוט הכנסו וחפשו "איתי פלאות".

 
בילוי נעים
מטיילים, שרים ואפילו רוקדים בטיול מזמר ביפו העתיקה
קטעים מתוך תוכנית שהופקה על ידי ערוץ 1 ליום העצמאות ה-64 לישראל. בעקבות הקדשת הדלקת המשואות לנושא המים בארץ, התוכנית "בשביל אל הבריכות" עוסקת בשירים עבריים בנושא המים.
ד"ר איתי פלאות בראיון על אינסטינקטים אנושיים בתוכנית "המקצוענים" עם שירה פלקיס
מועדון זמר בקנטרי קלאב ברעננה. איתי פלאות מחה ערב "שיר סובב עולם" שירה בציבור של שירים מתורגמים ושירים מהעולם שלמנגינותיהן חוברו מלים בעברית. בסרט מחרוזת שירים רוסיים.
איתי פלאות מופיע בתוכנית "תודה, בבקשה, סליחה" בערוץ 24 בהנחיית אלירז שדה ואילנית לוי. ביקשו שאבוא להשתתף ושאבקש סליחה ואקדיש שיר. שאלתי "ממי לבקש סליחה?", אמרו: "לא חשוב". אז זה מה שיצא, הסיפור בחלקו אמיתי....
ראיון שנתן איתי פלאות בתוכנית "ערב חדש" בטלביזיה החינוכית עם דן מרגלית ומיה בן-גל אודות שירה בלוויות. הראיון נערך באוקטובר 2010. באדיבות הטלוויזיה החינוכית הישראלית
איתי פלאות מספר את סיפורו של השיר "ברוש" של אהוד מנור ואריאל זילבר, ושר אותו עם המטיילים בטיול מזמר בנחל השופט מסלול "העמק הוא חלום". (צילם יוחאי כורם, נובמבר 2010)
איתי בתוכנית של חנה לסלאו "תפיל אותי מהרגלים, בערוץ 24, לא משהו. האמת היא שהתקינו לי מקרופון בחולצה אבל לא הפעילו אותו ורצו שאשיר למקרופונים שעל הסטנדים, אבל לא סיפרו לי על כך... רואים את עינת שרוף וקובי אפללו מנסים לרמוז לי לשיר למקרופון, אבל אני לא קולט... אהבל. פרטים נוספים בדף "שירה בציבור"
איתי פלאות מתראיין אצל דליק ווליניץ על אינסטינקטים אנושיים ועל מיניות האדם. בין היתר משוחח איתי על האשכים שלו שהם גדולים יותר מאשכים של גורילה. כל זה חלק קטן מהנושאים עליהם מרצה איתי פלאות בהרצאות על "האינסטינקט האנושי" ועל "האבולוציה של אהבה ומין באדם"
בעקבות כתבה גדולה במוסף תרבות של מעריב על שירה בחתונות, בה הכתירו אותי כ"זמר הלוויות מספר אחד בארץ" הוזמנתי לראיון בתוכנית הבוקר "על הבוקר" בערוץ 10. אז הנה התוצאה....
איתי פלאות בראיון עם דליק וולניץ בתוכנית "המועדון" בו הוא מספר על המשמעות של ה"טיול המזמר" ואף מספר על הטיול המזמר לדרום הכנרת בעקבות נעמי שמר ורחל המשוררת.
איתי פלאות בראיון עם ענת דולב בתוכנית "המועדון בו הוא מספר על הטיול המזמר "הבית ליד המסילה - בעקבות אהוד מנור". בניגוד לנאמר על ידי המראיינת, איתי פלאות לא נולד בבנימינה, אלא בקרית טבעון, אבל מילא...
צילום של טיול מזמר לבנימינה, "הבית על יד המסילה - בעקבות אהוד מנור". צילמו מטיילים וערכו בעצמם. אפשר להתרשם באופן כללי מאופי הטיול.
איתי פלאות מתראיין על ידי עידית שכטר-פייל ב"ערוץ הטיולים" על טיולים מזמרים. מוזכרים מסלולים שונים, לכנרת, לבנימינה, לכרמל, לגליל ועוד... משולבים קטעים שצולמו על ידי צלם הערוץ בטיול בבנימינה.
טיול מזמר לכבוד יום הולדת 80 של סבא יצחק. מסלול הטיול היה אל הגלבוע בעקבות גיבורי התנ"ך. כל המשפחה נאספה באוטובוס לכבוד הסבא הצעיר. את ארוחת הצהרים אכלו בחדר האוכל של קבוץ ניר דוד, ולאחר הארוחה, על הדשא, שרו יחד ואף פצחו במחולות. תראו את הסבא הזה, בן 80. הלוואי על כולנו.
טיול ממשמר הירדן לעמק הירדן דרך הכנרת. צילמו וערכו המטיילים העליזים. בסרט ניתן לראות קטעים מביקור באתר משמר הירדן, ביקב מייסטר, תצפית כרכום ובית הקברות בכנרת.
איתי פלאות מתראיין בערוץ 23 על ידי ענת דולב מתוכנית "המועדון" על שירה בציבור של שירי יין ושיכורים, לקראת פורים.
איתי פלאות מתראיין אצל דליק ווליניץ בתוכנית "המועדון" בערוץ 23 על שירה בציבור וסדר ט"ו בשבט. על ההרצאה שדליק שמע והתלהב, "אמת ושקר ועקרון ההכבדה" המוזכרת על ידו בתחילת הראיון ניתן לקרוא כאן (לחץ להמשך)
מסיבת יום הולדת 50 לנתי. הערב כולל מוזיקת רקע, מצגת מעורבת של תמונות, ברכות חיות ושירים שנבחרו בקפידה לכבוד חתן השמחה. בהמשך עלתה השירה וקלחה עד השעות הקטנות....

לפרטים ויצירת קשר

איתי פלאות: 052-2971119

כל הזכויות שמורות לד"ר איתי פלאות, מרכז תרבות ידע ופנאי © שירה בציבור
ד''ר איתי פלאות | itai@plaot.com | 04-9533736 | 052-2971119

Tivonet